Uzel Plastik

Hakkımızda

Güvenli Hizmet

“Plastik Ambalajda Güvenli Hizmet” anlayışını kendisine ilke edinen Uzel Plastik 1963 yılında emekleme çağında olan fleksible ambalaj sektörüne ilk adımını atmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar geçen 58 yıl içerisinde bir çok makine ve teçhizat yenilemeleri yaparak, değişen sektör dinamiklerine ayak uydurmanın ötesinde, kendisini onların hep bir adım önünde konumlandırmıştır.

Esnek Çözümler

Dünya standartlarını yakından takip eden Uzel Plastik, yeni makine yatırımlarında her zaman sektörün değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine daha esnek çözümler üretebilmektedir. Uzel Plastik, Kocaeli’nde kendi mülkü olan tek çatı altında 15.000 m2 kapalı alana sahip dünya standartlarındaki modern üretim tesislerinde yeniliklere açık ve müşterilerine güven veren dinamik bir görünüm içerisindedir.

Çözüm Odaklı Ürünler

Müşterilerine “terzi hassasiyetiyle” çözüm odaklı ürünler sunan Uzel Plastik yıllık 20.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Özellikle hizmet verdiği gıda sektörünün gerektirdiği yüksek kalite ve hijyen nedeniyle, kaliteyi sadece kontrol etmenin yanı sıra onu üretmek gerektiğine inanmaktadır. Bu sebeple 2005 yılından beri çok iyi işleyen bir ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine sahiptir. Bunun yanı sıra Uzel Plastik, FSSC 22000 Gıda Güvenliği, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi Belgelerine de sahiptir.

40'dan fazla ülkeye ihracat

Türkiye pazarında kendisini kanıtlayan Uzel Plastik, 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 200’ü aşkın müşterisine güvenle ve hızlıca hizmet veren Uzel Plastik, Türkiye’nin bulunduğu konum itibariyle başta komşu ülkeler olmak üzere Dünya’nın her yerinde çözüm odaklı fikirlerle yanınızda.

tr_TR
en_US tr_TR