Plastik Ambalajda Güvenli Hizmet

image

Uzel Plastik'e Hoş Geldiniz.

1963 yılında emekleme çağında olan fleksibl ambalaj sektörüne ilk adımını atan Uzel Plastik, kuruluşundan günümüze çeşitli yeniliklerle değişen dünya şartlarına uyum sağlamıştır. Bugün, 50 yılı aşkın tecrübesi ve yüksek üretim kapasitesiyle "Plastik Ambalajda Güvenli Hizmet" prensibini kendisine ilke edinmiştir..

Detaylı Bilgi

image

Ürünlerimiz

10renkli flesko baskı. Baskılı ve baskısız OPP, CPP, PP, PE, PET, BOPA, ALU film rulolar. Bakliyat, Kuruyemiş, Unlu Mamül, Baharat, Cips, Tahıl Gevreği, Makarna, Hazır İçecek, Çöp Torbası, Endüstriyel Ürün ve Deterjan üreticilerine otomatik paketleme makineleri için ambalaj malzemeleri. Lamineli yada laminesiz, metalize, pearlize ve alüminyum ambalaj malzemeleri. Baskılı ve baskısız vakum ambalajları. Doypack, quattro, zip-lock torbalar.

Detaylı Bilgi

image

Üretim

Uzel Plastik şu anda İstanbul'daki 11,000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında yeniliklere açık ve modern teknolojiyi uygular hale gelmiştir. Sektördeki yenilikleri takip eden Uzel Plastik değişen dünya standartlarına uyum sağlar ve son teknoloji makine parkuruyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Detaylı Bilgi

image

Kalite Politikamız

Uzel Plastik, kurulduğu günden beri evrensel, insani ve ahlaki kural ve kaidelerden hiç taviz vermeden bugünlere gelmiştir. Üretimden sevkiyata tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini esas halan kalite yaklaşımını ve mükemmellik prenseibini benimseyerek, sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi esas amaç olarak kabul etmiştir. Eğitime ve teknolojiye yatırım yaparak, müşterilerinin değişien ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetler sunar. 

Detaylı Bilgi